Aukcja 53 / 753

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA

Medal sygnowany WIF (norweski medalier) na przywitanie nowożeńców królewicza Fryderyka Augusta przyszłego króla Polski i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw: Wzlatujący Merkury, w otoku napis CALLET COMMERCIA MUNDI, poniżej sygnatura WIF, Rw: Widok rezydencji królewskiej w Dreźnie- Zwinger, poniżej data, srebro 48,5 mm, 48.93 g, H-Cz. 7804 (R3), piękny i bardzo rzadki medal wybity na okazję uroczystości weselnych w Dreźnie, patyna

Numer: 753
Opis: POLSKA. Medal sygnowany WIF (norweski medalier) na przywitanie nowożeńców królewicza Fryderyka Augusta przyszłego króla Polski i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw: Wzlatujący Merkury, w otoku napis CALLET COMMERCIA MUNDI, poniżej sygnatura WIF, Rw: Widok rezydencji królewskiej w Dreźnie- Zwinger, poniżej data, srebro 48,5 mm, 48.93 g, H-Cz. 7804 (R3), piękny i bardzo rzadki medal wybity na okazję uroczystości weselnych w Dreźnie, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena wylicytowana: 10 500 zł
Ilość odsłon: 1475