Aukcja 53 / 751

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA

Medal autorstwa Christiana Schirmera 1675, wybity dla uczczenia doktora teologii Aegidiusa Straucha (1632-1682) pastora kościoła św. Trójcy i rektora Gimnazjum Akademickiego w Gdańsku, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku: AEGIDIUS STRAUCH S S THE Doct, Rw.: Tarcza herbowa z literami C - S po bokach wewnątrz wieńca, poniżej napis NAT9 1632, srebro 46.2 mm, 38.90 g, H-Cz. 4043 (R5), Racz. -, drobne uszkodzenia obrzeża, bardzo rzadki, patyna

Numer: 751
Opis: POLSKA. Medal autorstwa Christiana Schirmera 1675, wybity dla uczczenia doktora teologii Aegidiusa Straucha (1632-1682) pastora kościoła św. Trójcy i rektora Gimnazjum Akademickiego w Gdańsku, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku: AEGIDIUS STRAUCH S S THE Doct, Rw.: Tarcza herbowa z literami C - S po bokach wewnątrz wieńca, poniżej napis NAT9 1632, srebro 46.2 mm, 38.90 g, H-Cz. 4043 (R5), Racz. -, drobne uszkodzenia obrzeża, bardzo rzadki, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1556