Aukcja 51 / 1077

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  ODZNACZENIA  POLSKA  II R P 1918-1939

odznaka 2 Batalion Pancerny - Żurawica, srebro 38 x 38 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca JK, nakrętka srebrna sygnowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR>GRABSKI / ŁÓDŹ / ZAKĄTNA / 59/61, brak emalii na prawym ramieniu krzyża

Numer: 1077
Opis: POLSKA / II R P 1918-1939. odznaka 2 Batalion Pancerny - Żurawica, srebro 38 x 38 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca JK, nakrętka srebrna sygnowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR>GRABSKI / ŁÓDŹ / ZAKĄTNA / 59/61, brak emalii na prawym ramieniu krzyża
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Ilość odsłon: 932