Aukcja nr 51

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  ODZNACZENIA  POLSKA  II R P 1918-1939
1073 POLSKA / II R P 1918-1939
medal za Ratowanie Ginących, srebro, wstążka, na obrzeżu punca Ag 0.950 i znak Mennicy Warszawskiej, bardzo ładnie zachowane, rzadkie odznaczenie, patyna
1 000 zł
800 zł
1074 POLSKA / II R P 1918-1939
odznaka Za Obronę Śląska wraz z legitymacją dla ułana Filipa Juli z kompanii por. Starzeńskiego, wydana w Cieszynie 16 lipca 1920, na odwrocie nr 3934, brąz 33 mm, na..
500 zł
550 zł
1075 POLSKA / II R P 1918-1939
odznaka 57 Pułku Piechoty - Poznań (pierwotnie 3 Pułk Strzelców Wielkopolskich), wzór 3, brąz srebrzony, emalia, 42 x 42 mm, na nakrętce sygnatura ST. ZYGMANIAK / POZ..
2 000 zł
1 600 zł
1076 POLSKA / II R P 1918-1939
odznaka 1 Pułku Artylerii Polowej - Wilno, srebro 32 x 32 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa srebra oraz sygnatura wytwórcy i numer 32, nakrętka srebrna z sygna..
3 500 zł
1077 POLSKA / II R P 1918-1939
odznaka 2 Batalion Pancerny - Żurawica, srebro 38 x 38 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca JK, nakrętka srebrna sygnowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR>GRABSKI / ŁÓDŹ /..
1 000 zł
1 400 zł
1078 POLSKA / II R P 1918-1939
medal nagrodowy zawodów konnych I Brygady KOP Podole 1931 r., brąz 40 mm, oryginalna wstążka w barwach KOP-u, zawieszka z nazwą wytwórcy ST.REISING / WARSZ., korekta..
500 zł
550 zł
1079 POLSKA / II R P 1918-1939
medalik w formie krzyża z uszkiem sygnowany PENIN - LYON; Zakon Sióstr Miłosierdzia Bożego, srebro 37 x 34 mm, 5.49 g
200 zł
160 zł