Aukcja 51 / 1076
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
odznaka 1 Pułku Artylerii Polowej - Wilno, srebro 32 x 32 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa srebra oraz sygnatura wytwórcy i numer 32, nakrętka srebrna z sygnaturą I KRAJ.FABR.MEDALI / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16, bardzo rzadka i ładnie zachowana
Numer: | 1076 |
Opis: | POLSKA / II R P 1918-1939. odznaka 1 Pułku Artylerii Polowej - Wilno, srebro 32 x 32 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa srebra oraz sygnatura wytwórcy i numer 32, nakrętka srebrna z sygnaturą I KRAJ.FABR.MEDALI / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16, bardzo rzadka i ładnie zachowana |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 3 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 2126