Aukcja 51 / 1076

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  ODZNACZENIA  POLSKA  II R P 1918-1939

odznaka 1 Pułku Artylerii Polowej - Wilno, srebro 32 x 32 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa srebra oraz sygnatura wytwórcy i numer 32, nakrętka srebrna z sygnaturą I KRAJ.FABR.MEDALI / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16, bardzo rzadka i ładnie zachowana

Numer: 1076
Opis: POLSKA / II R P 1918-1939. odznaka 1 Pułku Artylerii Polowej - Wilno, srebro 32 x 32 mm, na stronie odwrotnej punca państwowa srebra oraz sygnatura wytwórcy i numer 32, nakrętka srebrna z sygnaturą I KRAJ.FABR.MEDALI / A.NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16, bardzo rzadka i ładnie zachowana
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1906