Aukcja nr 49 (49-50)

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49
841 POLSKA
Klementyna Sobieska -wnuczka Jana III i żona Jakuba Stuarta, pretendenta do tronu Anglii -medal autorstwa Otto Hammeraniego wybity na pamiątkę zaślubin z Jakubem III ..
1 500 zł
1 400 zł
842 POLSKA
750 zł
600 zł
843 POLSKA
Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1741 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Klęcząca kobieta tuląca do ..
300 zł
300 zł
844 POLSKA
Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1746 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Dwie palmy, napis wokoło SP..
300 zł
300 zł
845 POLSKA
Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1746 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Stół na nim waza, z której ..
500 zł
846 POLSKA
300 zł
240 zł
847 POLSKA
Maria Leszczyńska królowa Francji -medal autorstwa Du Viviera 1751 r., Aw: Popiersie w lewo i napis wokoło MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Krzew na tle pola, napis ..
500 zł
400 zł
848 POLSKA
utworzenia Królestwa Polskiego -medal cara Aleksandra I, autorstwa J. Majnerta wybity w 1815 r., Aw: Popiersie w wieńcu laurowym w prawo i napis ALEKSANDER I IMP TOT ..
2 000 zł
3 400 zł
849 POLSKA
Onufry Kopczyński -medal 1816 sygnowany Bärend w Warsz., Aw: Popiersie w prawo, powyżej półkolisty napis ONUFRY KOPCZYŃSKI, Rw: W wieńcu z gałązek dębowych poziomy na..
550 zł
800 zł
850 POLSKA
Bohaterskiej Polsce -medal autorstwa Barre’a 1831 r., wybity staraniem Komitetu Brukselskiego, Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i ..
600 zł
851 POLSKA
600 zł
650 zł
852 POLSKA
Robert Cutlar Fergusson, obrońca spraw polskich w Parlamencie Brytyjskim -medal autorstwa Władysława Oleszczyńskiego 1832 r, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, Rw:..
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
1 100 zł
853 POLSKA
Komitet Polsko-Litewsko-Ruski w Paryżu -medal patriotyczny autorstwa Barre’a 1832 r., Aw: Nagi muskularny mężczyzna zrywa okowy i napis NUC OLIM ET QUOQUMQUE.., Rw: O..
500 zł
550 zł
854 POLSKA
Samuel Teofil Linde -medal sygnowany IOS MAYNERT wybity w 1842 r. w uznaniu zasług doktora filozofii dla literatury słowiańskiej i języka polskiego, Aw: Głowa w lewo ..
400 zł
360 zł
855 POLSKA
Józef de Köhler -medal autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Kupcom Miasta Warszawy 1854 r, Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod herbem Köhlera napis p..
800 zł
640 zł
856 POLSKA
Unia w Horodle, patriotyczno-religijny medal wybity w 1861 r., Aw: Postacie Jadwigi i Jagiełły, napis wokoło i w odcinku, Rw: Anioł trzymający tarcze z herbami Polski..
150 zł
140 zł
857 POLSKA
medal z okazji 200 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej wybity na zlecenie Kurnatowskiego w Krakowie w 1883 r., Aw: Popiersie króla Jana III w zbroi, w zewnętrznej obwódce n..
500 zł
750 zł
858 POLSKA
medal autorstwa W. Głowackiego na 200-lecie Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Głowa króla Jana III, w zewnętrznej obwódce napis PAMIĄTKA 200-LETNIEJ ROCZNICY OSWOBODZ..
500 zł
600 zł
859 POLSKA
medal sygnowany W PITTNER wbity z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym w lewo i napis wokoło JAN SOBIESKI KRÓL POLSKI ..
250 zł
200 zł
860 POLSKA
medal -100-lecie Konstytucji 3 Maja 1891 r., Aw: Tarcza herbowa Rzeczypospolitej i napis w otoku W Stuletnią rocznicę Konstytucyi 3 Maja, Rw: Orzeł w tarczy na tle ła..
150 zł
240 zł