Aukcja 49 (49-50) / 911

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012

Królestwo Polskie, odznaka sądownicza Prawo Honor Ojczyzna, odznaka czteroczęściowa, emaliowana, tombak złocony i srebrzony 54 x 49 mm, nieco uszkodzona czerwona emalia, ale ładnie zachowana, rzadka

Numer: 911
Opis: Królestwo Polskie, odznaka sądownicza Prawo Honor Ojczyzna, odznaka czteroczęściowa, emaliowana, tombak złocony i srebrzony 54 x 49 mm, nieco uszkodzona czerwona emalia, ale ładnie zachowana, rzadka
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-02-2012
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 788