Aukcja 49 (49-50) / 888

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  MEDALE  POLSKA

Śląska Izba Rolnicza -medal niesygnowany, Aw: Stojąca kobieta z wieńcem i napis ŚLĄSKA IZBA ROLNICZA, Rw: W ozdobnym kartuszu napis ZA / DŁUGOLETNIĄ / WIERNĄ SŁUŻBĘ, brąz 55 mm, Strzałkowski -, drobne uszkodzenia obrzeża

Numer: 888
Opis: POLSKA. Śląska Izba Rolnicza -medal niesygnowany, Aw: Stojąca kobieta z wieńcem i napis ŚLĄSKA IZBA ROLNICZA, Rw: W ozdobnym kartuszu napis ZA / DŁUGOLETNIĄ / WIERNĄ SŁUŻBĘ, brąz 55 mm, Strzałkowski -, drobne uszkodzenia obrzeża
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 25-02-2012
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 873