Aukcja 49 (49-50) / 872

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  MEDALE  POLSKA

medal -125-lecie Konstytucji 3 Maja Warszawa 1916, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: Dwie gałązki laurowa i dębowym napis NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM, biały metal 28 mm, Strzałkowski 340, patyna

Numer: 872
Opis: POLSKA. medal -125-lecie Konstytucji 3 Maja Warszawa 1916, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: Dwie gałązki laurowa i dębowym napis NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM, biały metal 28 mm, Strzałkowski 340, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 25-02-2012
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 320 zł
Ilość odsłon: 902