Aukcja 49 (49-50) / 868
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910 r. -medal niesygnowany z uszkiem, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. Ks. WITOLD, 1410-1910, Rw: Postacie Jagiełły i Witolda z chorągwią u napis wokoło W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM, mosiądz 31 mm, Strzałkowski 158, patyna
Numer: | 868 |
Opis: | POLSKA. 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910 r. -medal niesygnowany z uszkiem, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. Ks. WITOLD, 1410-1910, Rw: Postacie Jagiełły i Witolda z chorągwią u napis wokoło W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM, mosiądz 31 mm, Strzałkowski 158, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 25-02-2012 |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | 320 zł |
Ilość odsłon: 1148