Aukcja 49 (49-50) / 855
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Józef de Köhler -medal autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Kupcom Miasta Warszawy 1854 r, Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod herbem Köhlera napis poziomy: JÓZEFOWI DE KOHLER B. CZŁONKOWI KOMMISSYI UMORZENIA DŁUGU KRAIOWEGO RADCY HANDLOWEMU ... i data 1854, całość w wieńcu dębowym, H-Cz. 3908 (R), brąz 60,5 mm, patyna
Numer: | 855 |
Opis: | POLSKA. Józef de Köhler -medal autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Kupcom Miasta Warszawy 1854 r, Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod herbem Köhlera napis poziomy: JÓZEFOWI DE KOHLER B. CZŁONKOWI KOMMISSYI UMORZENIA DŁUGU KRAIOWEGO RADCY HANDLOWEMU ... i data 1854, całość w wieńcu dębowym, H-Cz. 3908 (R), brąz 60,5 mm, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 25-02-2012 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 640 zł |
Ilość odsłon: 1459