Aukcja 49 (49-50) / 844

USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Jesteś w: A49  MEDALE  POLSKA

Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1746 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Dwie palmy, napis wokoło SPES JAM - CERTA FUTURI, w odcinku MAISON DE / LA REINE / 1746, srebro 7.33 g, 29 mm, H-Cz. 4788, patyna

Numer: 844
Opis: POLSKA. Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1746 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Dwie palmy, napis wokoło SPES JAM - CERTA FUTURI, w odcinku MAISON DE / LA REINE / 1746, srebro 7.33 g, 29 mm, H-Cz. 4788, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-02-2012
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 1431