Aukcja 49 (49-50) / 844
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1746 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Dwie palmy, napis wokoło SPES JAM - CERTA FUTURI, w odcinku MAISON DE / LA REINE / 1746, srebro 7.33 g, 29 mm, H-Cz. 4788, patyna
Numer: | 844 |
Opis: | POLSKA. Maria Leszczyńska królowa Francji -żeton 1746 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR. ET NAV. REGINA, Rw: Dwie palmy, napis wokoło SPES JAM - CERTA FUTURI, w odcinku MAISON DE / LA REINE / 1746, srebro 7.33 g, 29 mm, H-Cz. 4788, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 25-02-2012 |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | 300 zł |
Ilość odsłon: 1578