Aukcja 48 (47-48) / 1382

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Ziemi Sanockiej w 1927 r., sygnowany medal wykonany w zakładzie A. Nagalskiego, Aw: Na snopie zboża skrzyżowane grabie, kosa i sierp, powyżej data 10-12.X., w otoku napis PIERWSZA WYSTAW ROLNICZO -OGRODNICZA - ZIEMI SANOCKIEJ, Rw: Wschodzące słońce nad polem, w otoku napis OKRĘGOWE TOWARZYSTWO GOSPODARSKIE W SANOKU, brąz srebrzony 40 mm, Strzałkowski 583 (R), patyna

Numer: 1382
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Ziemi Sanockiej w 1927 r., sygnowany medal wykonany w zakładzie A. Nagalskiego, Aw: Na snopie zboża skrzyżowane grabie, kosa i sierp, powyżej data 10-12.X., w otoku napis PIERWSZA WYSTAW ROLNICZO -OGRODNICZA - ZIEMI SANOCKIEJ, Rw: Wschodzące słońce nad polem, w otoku napis OKRĘGOWE TOWARZYSTWO GOSPODARSKIE W SANOKU, brąz srebrzony 40 mm, Strzałkowski 583 (R), patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 360 zł
Ilość odsłon: 1018