Aukcja 48 (47-48) / 1359

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Drobiu w Jarosławiu w 1905 r., medal za zasługi niesygnowany, Aw: W wieńcu wklęsły napis WYSTAWA DROBIU W JAROSŁAWIU ZA ZASŁUGI, Rw: Drób na tarasie ogrodowym,srebro 35,5 mm, 19.83 g, Strzałkowski -, na obrzeżu punca oznaczająca srebro i próba SILBER 0.990

Numer: 1359
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Drobiu w Jarosławiu w 1905 r., medal za zasługi niesygnowany, Aw: W wieńcu wklęsły napis WYSTAWA DROBIU W JAROSŁAWIU ZA ZASŁUGI, Rw: Drób na tarasie ogrodowym,srebro 35,5 mm, 19.83 g, Strzałkowski -, na obrzeżu punca oznaczająca srebro i próba SILBER 0.990
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 660 zł
Ilość odsłon: 985