Aukcja 48 (47-48) / 1330

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Przyrodniczo - Lekarska w Krakowie 1891 r., medal nagrodowy sygnowany J. Langer, Aw: Poziomy napis VI ZJAZD LEKARZY I PRZYRODNIKÓW POLSKICH W KRAKOWIE W UZNANIU UMIEJETNEJ PRACY, w otoku napis WYSTAWA PRZYRODNICZO-LEKARSKA 1891, Rw: Na promienistym tle kielich opleciony gałązką oliwną i wężem, wokoło napis VITA BREVIS ARS LONGA, srebro 42,5 mm, 28.41 g, patyna

Numer: 1330
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Przyrodniczo - Lekarska w Krakowie 1891 r., medal nagrodowy sygnowany J. Langer, Aw: Poziomy napis VI ZJAZD LEKARZY I PRZYRODNIKÓW POLSKICH W KRAKOWIE W UZNANIU UMIEJETNEJ PRACY, w otoku napis WYSTAWA PRZYRODNICZO-LEKARSKA 1891, Rw: Na promienistym tle kielich opleciony gałązką oliwną i wężem, wokoło napis VITA BREVIS ARS LONGA, srebro 42,5 mm, 28.41 g, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 1105