Aukcja 48 (47-48) / 1316

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r. - medal sygnowany O.Radnitzki, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku WŁODZIMIERZ HRABIA DZIEDUSZYCKI, Rw: Poziomy napis w wielu wierszach

Numer: 1316
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r. - medal sygnowany O.Radnitzki, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku WŁODZIMIERZ HRABIA DZIEDUSZYCKI, Rw: Poziomy napis w wielu wierszach; NA PAMIĄTKĘ WYSTAWY ROLNICZEJ I PRZEMYSŁOWEJ WE LWOWIE R; 1877 WYSTAWCY, brąz 75 mm, H-Cz. 6105 (R1), piękny egzemplarz, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1220