Aukcja 48 (47-48) / 1304

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA

Fryderyk August, medal autorstwa Jana Ligbera wybity w 1808 r. i dedykowany księciu warszawskiemu przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Aw: Popiersie w mundurze w lewo i napis w otoku FREDERYK AUGUST I XIĄŻE WARSZAWSKI, u dołu sygn.J.L., Rw: Napis poziomy Fryderykowi AUGUSTOWI KROLOWI SASKIEMU PIERWSZEMU XIĄŻĘCIU WARSZAWSKIEMU TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ NAUK PRZEZ NIEGO USTALONE 1808, srebro 41.02 g, 52 mm, H-Cz. 3454 (R3), medal wybity nieco uszkodzonym stemplem, delikatna patyna

Numer: 1304
Opis: Fryderyk August, medal autorstwa Jana Ligbera wybity w 1808 r. i dedykowany księciu warszawskiemu przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Aw: Popiersie w mundurze w lewo i napis w otoku FREDERYK AUGUST I XIĄŻE WARSZAWSKI, u dołu sygn.J.L., Rw: Napis poziomy Fryderykowi AUGUSTOWI KROLOWI SASKIEMU PIERWSZEMU XIĄŻĘCIU WARSZAWSKIEMU TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ NAUK PRZEZ NIEGO USTALONE 1808, srebro 41.02 g, 52 mm, H-Cz. 3454 (R3), medal wybity nieco uszkodzonym stemplem, delikatna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Ilość odsłon: 1494