Aukcja 48 (47-48) / 1292

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA

Władysław IV, medal koronacyjny (żeton) 1633 r., Aw: W prostokącie napis poziomy VLADISLAVS IV CORO- NATVS.., u góry miecz, berło, korona i jabłko, Rw: Przy obelisku mężczyzna w zbroi, ze skrzydłami i dwoma liściami palmy, w otoku napis HONOR VIRTVTIS PRÆMIVM, srebro 5.98 g, 28 mm, H-Cz. (R2) 1738, Racz.108, na rewersie punca litera C, ciemna patyna

Numer: 1292
Opis: Władysław IV, medal koronacyjny (żeton) 1633 r., Aw: W prostokącie napis poziomy VLADISLAVS IV CORO- NATVS.., u góry miecz, berło, korona i jabłko, Rw: Przy obelisku mężczyzna w zbroi, ze skrzydłami i dwoma liściami palmy, w otoku napis HONOR VIRTVTIS PRÆMIVM, srebro 5.98 g, 28 mm, H-Cz. (R2) 1738, Racz.108, na rewersie punca litera C, ciemna patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 603