Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
533 Ksawery 1764-1768 / jako administrator
talar 1767, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, 27.92 g, Schnee 1055, Dav. 2678, niewielkie uszkodzenia na krawędzi, patyna
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
1 200 zł
534 Ksawery 1764-1768 / jako administrator
1/24 talara 1768, Drezno, pięknie zachowane
125 zł
420 zł
535 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Wacław III Adam 1524-1579
grosz 1560, Cieszyn, F.u.S. 2952, rzadki i bardzo ładny, patyna
2 000 zł
4 000 zł
536 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Wacław III Adam 1524-1579
grosz 1560, Cieszyn, F.u.S. 2952, rzadki, patyna
III/III+
VF/VF+
800 zł
1 000 zł
537 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Fryderyk Kazimierz 1563-1571
grosz 1568, Cieszyn, odmiana napisu TESINE, data po bokach popiersia, F.u.S. 2972, rzadki
1 500 zł
2 100 zł
538 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Fryderyk Kazimierz 1563-1571
grosz bielski, 1570, Bielsko, F.u.S. 2977, rzadki
2 000 zł
2 100 zł
539 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Adam Wacław 1579-1617
trojak 1597, Cieszyn, Iger Ci.97.1.a (R3), F.u.S. 2987, rzadki i ładnie zachowany, patyna
600 zł
1 400 zł
540 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Adam Wacław 1579-1617
3 krajcary 1609, Cieszyn, F.u.S. 2998
II-/III+
EF-/VF+
200 zł
550 zł
541 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Adam Wacław 1579-1617
3 krajcary 1610, Cieszyn, rzadka odmiana - popiersie bez obwódki, F.u.S. 3019, patyna
400 zł
1 100 zł
542 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Adam Wacław 1579-1617
3 krajcary 1610, Cieszyn, popiersie w obwódce i bez liter mincerza, F.u.S. 3012
300 zł
1 100 zł
543 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Adam Wacław 1579-1617
3 krajcary 1613, Cieszyn, F.u.S. 3045, patyna
300 zł
650 zł
544 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Adam Wacław 1579-1617
trzeciak 1610, Cieszyn, F.u.S. 3020, bardzo rzadki
1 000 zł
1 600 zł
545 KSIĘSTWO CIESZYŃSKIE / Fryderyk Wilhelm 1617-1625
3 krajcary 1620, Cieszyn, F.u.S. 3048, bardzo ładnie zachowany i rzadki
500 zł
900 zł
546 KSIĘSTWO KARNIOWSKIE / Joachim Fryderyk 1603-1606
talar 1606, Aw: Półpostać księcia w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokół, 28.79 g, F.u.S. 3322, Dac. 6846, na awersie wada blachy, patyna, bardzo rz..
12 500 zł
13 000 zł
547 KSIĘSTWO KARNIOWSKIE / Jan Jerzy 1606-1621
3 krajcary 1611, F.u.S. 3351
150 zł
160 zł
548 KSIĘSTWO LEGNICKO BRZESKO WOŁOWSKIE / Fryderyk II 1488-1547
talar 1542, Legnica, Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, 28.43 g, F.u.S. 1350, Dav. 9842, patyna
4 500 zł
4 300 zł
549 KSIĘSTWO LEGNICKO BRZESKO WOŁOWSKIE / Jan Krystian i Jerzy Rudolf 1602-1621
talar 1608, Złoty Stok, Aw: Popiersia dwóch braci i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, 28.87 g, F.u.S. 1425, Dav. 7708, ślad po zawieszce, patyna
5 000 zł
4 000 zł
550 KSIĘSTWO LEGNICKO BRZESKO WOŁOWSKIE / Jan Krystian i Jerzy Rudolf 1602-1621
3 krajcary 1606, Złoty Stok, F.u.S. 1411
125 zł
320 zł
551 KSIĘSTWO LEGNICKO BRZESKO WOŁOWSKIE / Jan Krystian i Jerzy Rudolf 1602-1621
3 krajcary 1614, Złoty Stok, F.u.S. 1493
125 zł
220 zł
552 KSIĘSTWO LEGNICKO BRZESKO WOŁOWSKIE / Jan Krystian 1621 1639
24 krajcary 1622, Oława, F.u.S. 1574, Ejzenhart III.11 -awers, III.10 -rewers
300 zł
380 zł