Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  ŚREDNIOWIECZE  NIEMCY
35 Saksonia / biskupi Sascy
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.13 g, Stronczyński 13, patyna
400 zł
380 zł
36 Saksonia / biskupi Sascy
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.01 g, Stronczyński 23, CNP typ VI
150 zł
220 zł
37 Saksonia / biskupi Sascy
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.16 g, Stronczyński 23, CNP typ VI, piękny
250 zł
38 Saksonia / biskupi Sascy
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.02 g, Stronczyński 23, CNP typ VI
150 zł
140 zł
39 Saksonia / biskupi Sascy
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż patriarchalny i kulki, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.16 g, Stronczyński 24, CNP typ V, patyna, piękny
I-/II+
UNC-/EF+
250 zł
40 Saksonia / biskupi Sascy
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż patriarchalny i kulki, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.16 g, Stronczyński 24, CNP typ V, ciekawsza odmiana z dwoma kółkami i trzema k..
150 zł
200 zł
41 Saksonia / biskupi Sascy
naśladownictwo z epoki denara krzyżowego XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 0.98 g, Stronczyński jak 23, CNP jak typ VI
1 000 zł
1 100 zł