Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  MONETY ZAGRANICZNE  NIEMCY  Saksonia
956 Saksonia / August 1553-1586
półtalar 1559 / HB, Drezno, srebro 14.51, Keilitz/Kahnt 85, patyna
800 zł
957 Saksonia / Jan Jerzy I i August 1611-1615
klipa talara 1614, Drezno, Aw: Półpostać w prawo, Rw: Dwa skrzyżowane miecze, srebro 28.75 g, Dav. 7583, Schnee 800, Clauss/Kahnt 74, lekko poprawiane tło
3 200 zł
2 560 zł
958 Saksonia / Jan Jerzy I 1615-1656
talar 1626 / HI, Drezno, srebro 28.17 g, Dav. 7601, Clauss/Kahnt 158, Schnee 845, Merseb. -
500 zł
700 zł
959 Saksonia / Jan Jerzy I 1615-1656
talar 1628 / HI, Drezno, srebro 29.10 g, Dav. 7601, Clauss/Kahnt 158, Schnee 845, Merseb. 1051
500 zł
500 zł
960 Saksonia / Fryderyk August III 1763-1806
2/3 talara wikariackiego (gulden) 1790 / IEC, Buck 173, Merseb. 1964, piękny stan zachowania
800 zł
850 zł
961 Saksonia / Fryderyk August I 1806-1827
talar 1816 / IGS, Drezno, Dav. 854, AKS 12, Kahnt 417, bardzo ładnie zachowany
1 250 zł
2 100 zł