Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
566 OLEŚNICKIE / Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639
4 dukaty 1620, Oleśnica, Aw: Półpostać Henryka Wacława i napis wokoło, Rw: Półpostać Karola Fryderyka i napis wokoło, złoto 13.78 g, F.u.S. 2224, drobne uszkodzenie t..
40 000 zł
567 OLEŚNICKIE / Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639
talar 1620, Oleśnica, Aw: Popiersie Henryka Wacława i napis, Rw: Popiersie Karola Fryderyka i napis, 28.12 g, F.u.S. 2228, Dav. 7096, patyna
5 000 zł
5 000 zł
568 OLEŚNICKIE / Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639
talar 1620, Oleśnica, Aw: Popiersia Henryka i Karola i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, 28.24 g, F.u.S. 2229, Dav. 7718, patyna
III-
VF-
3 000 zł