Aukcja 45 / 40
USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż patriarchalny i kulki, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.16 g, Stronczyński 24, CNP typ V, ciekawsza odmiana z dwoma kółkami i trzema kulkami jednocześnie przy krzyżu, patyna
Numer: | 40 |
Opis: | Saksonia / biskupi Sascy. denar krzyżowy X-XI w., Aw: Krzyż patriarchalny i kulki, Rw: Krzyż kawalerski, srebro 1.16 g, Stronczyński 24, CNP typ V, ciekawsza odmiana z dwoma kółkami i trzema kulkami jednocześnie przy krzyżu, patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 26-02-2011 |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | 200 zł |
Ilość odsłon: 1888