Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK  Świdnica- miasto
178 ŚLĄSK / Świdnica- miasto
brakteat XIV w., Głowa dzika w prawo, nad nią litera S, 0.15 g, Fbg. 356, ciemna patyna
350 zł
520 zł
179 ŚLĄSK / Świdnica- miasto
brakteat XIV w., Głowa dzika w prawo, nad nią odwrócona litera S, 0.25 g, Fbg. 357
500 zł
680 zł