Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
530 | POMORZE / Karol XI 1660-1697 dwudukat 1661, Szczecin, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 6.90 g, Ahlström 49 (XR), ekstremalnie rzadki, pięknie zachowa.. |
II+ EF+ |
75 000 zł 81 000 zł
531 | POMORZE / Karol XI 1660-1697 2/3 talara (gulden) 1687, Szczecin, Ahlström 108, Dav. 766, rysy w tle, patyna |
1 750 zł | |
532 | POMORZE / Karol XI 1660-1697 2/3 talara (gulden) 1690, Szczecin, Ahlström 114.b, Dav. 767, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
1 600 zł 1 280 zł
533 | POMORZE / Karol XI 1660-1697 2/3 talara (gulden) 1697, Szczecin, Ahlström 122.a, Dav. 769 |
III VF |
900 zł | |
534 | POMORZE / Karol XI 1660-1697 1/3 talara (1/2 guldena) 1673, Szczecin, Ahlström 126, patyna |
1 000 zł 1 100 zł
535 | POMORZE / Karol XI 1660-1697 Adolf Fryderyk 1751-1771, 2/3 talara (gulden) 1763, Szczecin, Ahlström 240.a, Dav.772, piękny stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
3 500 zł 3 100 zł