Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
919 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal Za Gorliwość, egzemplarz nadaniowy bez znaków probierczych, złoto \950, 78.01 g |
I UNC |
30 000 zł | |
920 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 medal Czerwonego Krzyża za wojnę rosyjsko japońską 1904-1905, srebro 8.27 g, 24 mm, czerwona emalia, na uszku punca 84, patyna |
250 zł 260 zł
921 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 akademicka odznaka Prowizora (Farmaceuty), mosiądz 53 x 45 mm, biała emalia, nakrętka z podkładką oraz miniatura odznaki Prowizora, srebro 29 x 23 mm, na stronie odwr.. |
II- EF- |
2 500 zł 2 000 zł
922 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 akademicka odznaka Cesarskiej Wojskowej Akademii Medycznej mosiądz srebrzony 63 x 46 mm, nakrętka z podkładką, rzadka |
2 500 zł | |
923 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 akademicka odznaka Instytutu Geodezyjnego, srebro 36.24 g, 60 x 45 mm, na stronie odwrotnej punce, nakrętką wraz z podkładką również w srebrze (punce), rzadka |
3 000 zł 2 400 zł
924 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 akademicka odznaka absolwenta nie-medycznego fakultetu Rosyjskiego Cesarskiego Uniwersytetu, mosiądz z białą i niebieską emalią 64 x 33 mm, zapięcie na agrafkę |
2 000 zł | |
925 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 miniaturka akademickiej odznaki, srebro 5,69 g, 31 x 23 mm, na stronie odwrotnej odznaki i nakrętki punce |
500 zł | |
926 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 miniaturka akademickiej odznaki Szkoły Wojskowej, srebro 7,23 g, 28 x 22 mm, na stronie odwrotnej odznaki i nakrętki punce |
500 zł |