Aukcja 42 / 920

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010

medal Czerwonego Krzyża za wojnę rosyjsko japońską 1904-1905, srebro 8.27 g, 24 mm, czerwona emalia, na uszku punca 84, patyna

Numer: 920
Opis: ROSJA / Mikołaj II 1894-1917. medal Czerwonego Krzyża za wojnę rosyjsko japońską 1904-1905, srebro 8.27 g, 24 mm, czerwona emalia, na uszku punca 84, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 1446