Aukcja 42 / 600

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  LITERATURA

Marian Gumowski - Mennica bydgoska, Toruń 1955 r., książka składa się z 291 stron i 24 tablic, twarda oprawa w półskórek z marmurkiem i złotymi napisami na grzbiecie, książka dodatkowo zawiera streszczenie w języku rosyjskim i niemieckim, bardzo ładnie zachowana w eleganckiej oprawie

Numer: 600
Opis: Marian Gumowski - Mennica bydgoska, Toruń 1955 r., książka składa się z 291 stron i 24 tablic, twarda oprawa w półskórek z marmurkiem i złotymi napisami na grzbiecie, książka dodatkowo zawiera streszczenie w języku rosyjskim i niemieckim, bardzo ładnie zachowana w eleganckiej oprawie
Stan: ,
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 1140