Aukcja 42 / 535

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010

Adolf Fryderyk 1751-1771, 2/3 talara (gulden) 1763, Szczecin, Ahlström 240.a, Dav.772, piękny stan zachowania, patyna

Numer: 535
Opis: POMORZE / Karol XI 1660-1697. Adolf Fryderyk 1751-1771, 2/3 talara (gulden) 1763, Szczecin, Ahlström 240.a, Dav.772, piękny stan zachowania, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 27-02-2010
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: 3 100 zł
Ilość odsłon: 1463