Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  MEDALE  ŚLĄSK
medal religijny XVII w., Aw: Siedząca postać z plonami i napis DEUS ADERIT SINE MORA, Rw: Klęcząca.. medal religijny XVII w., Aw: Siedząca postać z plonami i napis DEUS ADERIT SINE MORA, Rw: Klęcząca..
483 ŚLĄSK
medal religijny XVII w., Aw: Siedząca postać z plonami i napis DEUS ADERIT SINE MORA, Rw: Klęcząca postać wsparta na łopacie i napis ORA ET LABORA, złoto 35 mm, 10,3 g.
700 zł
820 zł
medal wrocławski 1700, Aw: Serce z wklęsłą literą W, w odcinku napis WRATISLAVIAE MDCC, wokół napi.. medal wrocławski 1700, Aw: Serce z wklęsłą literą W, w odcinku napis WRATISLAVIAE MDCC, wokół napi..
484 ŚLĄSK
medal wrocławski 1700, Aw: Serce z wklęsłą literą W, w odcinku napis WRATISLAVIAE MDCC, wokół napis WESS IST DAS BILD UND DIE UBERSCHRIFT, sygn. I.K., Rw: W polu ukor..
120 zł
110 zł
medal na 50-lecie kościoła ewangelickiego w Jeleniej Górze 1759, Aw: Widok kościoła, u góry napis .. medal na 50-lecie kościoła ewangelickiego w Jeleniej Górze 1759, Aw: Widok kościoła, u góry napis ..
485 ŚLĄSK
medal na 50-lecie kościoła ewangelickiego w Jeleniej Górze 1759, Aw: Widok kościoła, u góry napis GOTT LOB WIE NAH, w odcinku napis HIRSCHENBERGISCHES 50-IAHRIGES EVA..
120 zł
185 zł
medal jubileuszowy Andreasa Formi, kupca wrocławskiego, w 50 rocznicę ślubu, Aw: Lecący Geniusz z .. medal jubileuszowy Andreasa Formi, kupca wrocławskiego, w 50 rocznicę ślubu, Aw: Lecący Geniusz z ..
486 ŚLĄSK
medal jubileuszowy Andreasa Formi, kupca wrocławskiego, w 50 rocznicę ślubu, Aw: Lecący Geniusz z wieńcem i pochodnią w rękach, niżej zwój pergaminu z drzewem genealo..
120 zł
155 zł
szkolny medal nagrodowy miasta Świdnicy, Aw: Nad otwartą księgą ręka z wieńcem laurowym, wokół nap.. szkolny medal nagrodowy miasta Świdnicy, Aw: Nad otwartą księgą ręka z wieńcem laurowym, wokół nap..
487 ŚLĄSK
szkolny medal nagrodowy miasta Świdnicy, Aw: Nad otwartą księgą ręka z wieńcem laurowym, wokół napis GLORIA HONOSQVE STVDIA SEQVVNTVR, Rw: Poziomy napis BRABEVM DILIG..
200 zł