Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  MEDALE
medal J. Minheimera na otwarcie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie 1857, Aw: Głowa Aleksn.. medal J. Minheimera na otwarcie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie 1857, Aw: Głowa Aleksn..
420 Polska
medal J. Minheimera na otwarcie Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie 1857, Aw: Głowa Aleksnadra II w lewo, poniżej sygn. J. Minheymer i napis ALEXANDER II D G ..
600 zł
760 zł
421 Polska
medal na pamiątkę uwłaszczenia włościan przez Rząd Narodowy 1863, Aw: Tarcza herbowa z herbami Polski, Litwy i Rusi; napis WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, NIEPODLEGŁOŚĆ, Rw: Napis ..
20 zł
52 zł
medal na 300-lecie Unii Lubelskiej 1869, Aw: Pod koroną królewską na trójdzielnej tarczy herby Pol.. medal na 300-lecie Unii Lubelskiej 1869, Aw: Pod koroną królewską na trójdzielnej tarczy herby Pol..
422 Polska
100 zł
80 zł
medal w 50-rocznicę Powstania Listopadowego 1880, autorstwa W.A. Malinowskiego, Aw: Stojąca kobiet.. medal w 50-rocznicę Powstania Listopadowego 1880, autorstwa W.A. Malinowskiego, Aw: Stojąca kobiet..
423 Polska
medal w 50-rocznicę Powstania Listopadowego 1880, autorstwa W.A. Malinowskiego, Aw: Stojąca kobieta w kolczudze trzymająca chorągiew z napisem ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚ..
80 zł
105 zł
medal na otwarcie Drogi Brzeskiej (między Warszawą a Brześciem Litewskim) 1828, Aw: Na krótkiej ko.. medal na otwarcie Drogi Brzeskiej (między Warszawą a Brześciem Litewskim) 1828, Aw: Na krótkiej ko..
424 Polska
medal na otwarcie Drogi Brzeskiej (między Warszawą a Brześciem Litewskim) 1828, Aw: Na krótkiej kolumnie napis AERE PUBLICO SILICE STRATA, w otoku napis ALEX I P F V ..
400 zł
410 zł
medal dla uczczenia twórców chorału: Kornela Ujejskiego i Józefa Nikorowicza, 1893, Aw: Dwa popier.. medal dla uczczenia twórców chorału: Kornela Ujejskiego i Józefa Nikorowicza, 1893, Aw: Dwa popier..
425 Polska
medal dla uczczenia twórców chorału: Kornela Ujejskiego i Józefa Nikorowicza, 1893, Aw: Dwa popiersia i napis, Rw: Napis w koronie cierniowej: Z DYMEM POŻARÓW...... T..
40 zł
32 zł
medal W. Jastrzębowskiego dla uczczenia 50 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Nagi mężczyzna kru.. medal W. Jastrzębowskiego dla uczczenia 50 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Nagi mężczyzna kru..
426 Polska
medal W. Jastrzębowskiego dla uczczenia 50 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Nagi mężczyzna kruszy dyby pętające Polonię w koronie na głowie, sygn. W. Jastrzębowsk..
60 zł
68 zł
medal wybity w Wiedniu nakładem Centralnego Biura Wydawnictw NKN dla uczczenia poległych w szarży .. medal wybity w Wiedniu nakładem Centralnego Biura Wydawnictw NKN dla uczczenia poległych w szarży ..
427 Polska
medal wybity w Wiedniu nakładem Centralnego Biura Wydawnictw NKN dla uczczenia poległych w szarży pod Rokitną, Aw: Trzy popiersia i napis Rokitna 13.VI.1915, Z. Wąsow..
25 zł
36 zł
medal wybity w Wiedniu na pamiątkę oswobodzenia Lwowa spod okupacji rosyjskiej, Aw: Orzeł trzymają.. medal wybity w Wiedniu na pamiątkę oswobodzenia Lwowa spod okupacji rosyjskiej, Aw: Orzeł trzymają..
428 Polska
medal wybity w Wiedniu na pamiątkę oswobodzenia Lwowa spod okupacji rosyjskiej, Aw: Orzeł trzymający tarczę z herbem miasta i napis: NA PAMIĄTKĘ OSWOBODZENIA LWOWA, s..
25 zł
64 zł
medal na odrodzenie polskiego oręża 1916, bity w Wiedniu autorstwa Stanisława Popławskiego, Aw: Or.. medal na odrodzenie polskiego oręża 1916, bity w Wiedniu autorstwa Stanisława Popławskiego, Aw: Or..
429 Polska
medal na odrodzenie polskiego oręża 1916, bity w Wiedniu autorstwa Stanisława Popławskiego, Aw: Orzeł i napis ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA ROK 1914, Rw: Uskrzydlona pos..
25 zł
32 zł
medal na pamiątkę obrony Stanisławowa autorstwa St. Popławskiego 1917, Aw: Scena bitewna i napis U.. medal na pamiątkę obrony Stanisławowa autorstwa St. Popławskiego 1917, Aw: Scena bitewna i napis U..
430 Polska
medal na pamiątkę obrony Stanisławowa autorstwa St. Popławskiego 1917, Aw: Scena bitewna i napis UŁANOM POLSK. ZA OBRONĘ STANISŁAWOWA, sygn. St. Popławski, Rw: Matka ..
25 zł
60 zł
medal poświęcony B. Orlińskiemu z okazji lotu Warszawa-Tokio-Warszawa, autorstwa J. Aumillera 1926.. medal poświęcony B. Orlińskiemu z okazji lotu Warszawa-Tokio-Warszawa, autorstwa J. Aumillera 1926..
431 Polska
medal poświęcony B. Orlińskiemu z okazji lotu Warszawa-Tokio-Warszawa, autorstwa J. Aumillera 1926, Aw: Popiersie Orlińskiego i napis, sygn J. Aumiller, Rw: Mapa i na..
100 zł
150 zł
432 Polska
medal autorstwa St. Repety z okazji 100 rocznicy Powstania Listopadowego 1930, Aw: Dwaj żołnierze, za nimi lecący orzeł z wieńcem w dziobie, sygn. ST. REPETA, Rw: Poz..
30 zł
medal J. Aumillera poświęcony marszałkowi Piłsudskiemu 1930, Aw: Popiersie marszałka w lewo i napi.. medal J. Aumillera poświęcony marszałkowi Piłsudskiemu 1930, Aw: Popiersie marszałka w lewo i napi..
433 Polska
medal J. Aumillera poświęcony marszałkowi Piłsudskiemu 1930, Aw: Popiersie marszałka w lewo i napis JÓZEF PIŁSUDSKI MARSZAŁEK, Rw: Mapa Polski, u góry wklęsła data 19..
60 zł
105 zł
medal Olgi Niewskiej ku czci pilota Stanisława Skarżyńskiego, Aw: Głowa w lewo i napis KPT PIL STA.. medal Olgi Niewskiej ku czci pilota Stanisława Skarżyńskiego, Aw: Głowa w lewo i napis KPT PIL STA..
434 Polska
medal Olgi Niewskiej ku czci pilota Stanisława Skarżyńskiego, Aw: Głowa w lewo i napis KPT PIL STANISŁAWOWI SKARŻYŃSKIEMU LOPP, sygn. Olga Niewska 1933, Rw: Konturowa..
80 zł
110 zł
medal na zajęcie Zaolzia autorstwa H. Kuny, 1938r. Aw: Popiersie marszałka Śmigłego-Rydza i napis,.. medal na zajęcie Zaolzia autorstwa H. Kuny, 1938r. Aw: Popiersie marszałka Śmigłego-Rydza i napis,..
435 Polska
medal na zajęcie Zaolzia autorstwa H. Kuny, 1938r. Aw: Popiersie marszałka Śmigłego-Rydza i napis, sygn. H. KUNA 1938, Rw: Na tle stylizowanego orła w koronie z miecz..
80 zł
215 zł
436 Polska
medalik pamiątkowy Adama Mickiewicza w kształcie liry, Aw: Popiersie Adama Mickiewicza trzy czwarte na wprost, Rw: Książka z napisem POEZYE ADAMA MICKIEWICZA, w tle g..
15 zł
32 zł
znaczek pamiątkowy na szpilce autorstwa K. Chodzińskiego przedstawiający gen. Hallera, Wiedeń 1915..
437 Polska
znaczek pamiątkowy na szpilce autorstwa K. Chodzińskiego przedstawiający gen. Hallera, Wiedeń 1915. Profil generała i napis JÓZEF HALLER, srebro 23 x 30 mm, 4,5 g.
15 zł
28 zł
438 Polska
medal Józefa Piłsudskiego, Aw: Portret Piłsudskiego en face i napis NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI 11 .LISTOPADA 1918 R., Rw: Orzeł polski z napisem LEGIONY POLSKIE 1914, na do..
120 zł
439 Polska
medal WALCZĄCY MOKOTÓW, Aw: Popiersie powstańca i napis MOKOTÓW, Rw: Krzyż AK na tle nut i tekstu piosenki NIE GRAJĄ NAM SURMY... na dole napis WALCZĄCY MOKOTÓW 1944-..
120 zł
96 zł