Aukcja nr 4

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  POLSKA  Królestwo Polskie
309 Królestwo Polskie / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 363
30 zł
24 zł
talar 1794 Stanisława Augusta z puncą z monogramem RS
310 Królestwo Polskie / Monety dominialne
120 zł
96 zł
311 Królestwo Polskie / Monety dominialne
talar 1783 Stanisława Augusta z wygrawerowanym monogramem C-K i datą 1787
120 zł
grosz srebrny 1766 Stanisława Augusta z puncą z herbem Ciołek
312 Królestwo Polskie / Monety dominialne
IV
F
25 zł
50 zł
3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą IS
313 Królestwo Polskie / Monety dominialne
IV
F
25 zł
34 zł
3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą ISN na awersie i IS na rewersie 3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą ISN na awersie i IS na rewersie
314 Królestwo Polskie / Monety dominialne
3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą ISN na awersie i IS na rewersie
V
VG
25 zł
46 zł
półgrosz 1766 Stanisława Augusta z puncą S
315 Królestwo Polskie / Monety dominialne
15 zł
34 zł
ort gdański 1621 Zygmunta III z puncą RS
316 Królestwo Polskie / Monety dominialne
40 zł
60 zł
moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (mocno wytarta jedynka)
317 Królestwo Polskie / Monety dominialne
30 zł
42 zł
moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 20 moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 20
318 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 20
30 zł
56 zł
moneta zastępcza Dominium Głuszyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 10 moneta zastępcza Dominium Głuszyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 10
319 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Głuszyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 10
30 zł
80 zł
moneta zastępcza Dominium Psarskie, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 moneta zastępcza Dominium Psarskie, Aw: Napis, Rw: Nominał 1
320 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Psarskie, Aw: Napis, Rw: Nominał 1
30 zł
moneta zastępcza Dominium Pomarzanki, Aw: Napis, Rw: Nominał 10 moneta zastępcza Dominium Pomarzanki, Aw: Napis, Rw: Nominał 10
321 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Pomarzanki, Aw: Napis, Rw: Nominał 10
30 zł
42 zł
moneta zastępcza Dominium W. Sokolniki, Aw: Napis, Rw: Nominał 100 moneta zastępcza Dominium W. Sokolniki, Aw: Napis, Rw: Nominał 100
322 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium W. Sokolniki, Aw: Napis, Rw: Nominał 100
25 zł
moneta zastępcza Dominium Komorze..., Aw: Napis, Rw: Nominał 1 moneta zastępcza Dominium Komorze..., Aw: Napis, Rw: Nominał 1
323 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Komorze..., Aw: Napis, Rw: Nominał 1
IV
F
30 zł
76 zł
moneta zastępcza Dąbrowa, Aw: Napis i nominał, Rw: Napis, nominał 30 i data 1861 moneta zastępcza Dąbrowa, Aw: Napis i nominał, Rw: Napis, nominał 30 i data 1861
324 Królestwo Polskie / Monety dominialne
moneta zastępcza Dąbrowa, Aw: Napis i nominał, Rw: Napis, nominał 30 i data 1861
40 zł
odważnik do określania wagi monety złotej 50 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i data.. odważnik do określania wagi monety złotej 50 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i data..
325 Królestwo Polskie / Odważniki
odważnik do określania wagi monety złotej 50 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i data 1817, Plage 289
50 zł
110 zł
odważnik do określania wagi monety złotej 1/2 imperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i d.. odważnik do określania wagi monety złotej 1/2 imperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i d..
326 Królestwo Polskie / Odważniki
odważnik do określania wagi monety złotej 1/2 imperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i data 1 października 1801 r., Plage 287
50 zł
110 zł