Aukcja nr 4
USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
309 | Królestwo Polskie / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Aw: j.w., Rw: j.w., Plage 363 |
II- EF- |
30 zł 24 zł
310 | Królestwo Polskie / Monety dominialne talar 1794 Stanisława Augusta z puncą z monogramem RS |
III VF |
120 zł 96 zł
311 | Królestwo Polskie / Monety dominialne talar 1783 Stanisława Augusta z wygrawerowanym monogramem C-K i datą 1787 |
III VF |
120 zł | |
312 | Królestwo Polskie / Monety dominialne grosz srebrny 1766 Stanisława Augusta z puncą z herbem Ciołek |
IV F |
25 zł 50 zł
313 | Królestwo Polskie / Monety dominialne 3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą IS |
IV F |
25 zł 34 zł
314 | Królestwo Polskie / Monety dominialne 3 grosze (trojak) 1787 Stanisława Augusta z puncą ISN na awersie i IS na rewersie |
V VG |
25 zł 46 zł
315 | Królestwo Polskie / Monety dominialne półgrosz 1766 Stanisława Augusta z puncą S |
III VF |
15 zł 34 zł
316 | Królestwo Polskie / Monety dominialne ort gdański 1621 Zygmunta III z puncą RS |
III VF |
40 zł 60 zł
317 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (mocno wytarta jedynka) |
30 zł 42 zł
318 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Lipnica, Aw: Napis, Rw: Nominał 20 |
30 zł 56 zł
319 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Głuszyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 10 |
30 zł 80 zł
320 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Psarskie, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 |
III VF |
30 zł | |
321 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Pomarzanki, Aw: Napis, Rw: Nominał 10 |
30 zł 42 zł
322 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium W. Sokolniki, Aw: Napis, Rw: Nominał 100 |
I- UNC- |
25 zł | |
323 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Komorze..., Aw: Napis, Rw: Nominał 1 |
IV F |
30 zł 76 zł
324 | Królestwo Polskie / Monety dominialne moneta zastępcza Dąbrowa, Aw: Napis i nominał, Rw: Napis, nominał 30 i data 1861 |
I- UNC- |
40 zł | |
325 | Królestwo Polskie / Odważniki odważnik do określania wagi monety złotej 50 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i data 1817, Plage 289 |
III VF |
50 zł 110 zł
326 | Królestwo Polskie / Odważniki odważnik do określania wagi monety złotej 1/2 imperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis i data 1 października 1801 r., Plage 287 |
50 zł 110 zł