Aukcja 4 / 466

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  MEDALE  NIEMCY

Saksonia 1719-Fryderyk August - medal zaślubinowy, Aw: Stojący rycerz w antycznej zbroi, w odcinku napis IASON SAX, w otoku VIRTVTE VIRILI, Rw: Napis w 13 wierszach

Numer: 466
Opis: NIEMCY. Saksonia 1719-Fryderyk August - medal zaślubinowy, Aw: Stojący rycerz w antycznej zbroi, w odcinku napis IASON SAX, w otoku VIRTVTE VIRILI, Rw: Napis w 13 wierszach; poniżej data D.X.Sept.MDCCXIX, sygn. W. (Christian Wermuth), Mers. 1533, srebro 32 mm, 15,5 g.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 22-05-1993
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 350 zł
Ilość odsłon: 1309