Aukcja 4 / 465

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  MEDALE  NIEMCY

medal chrzcielny koniec XVII w., Aw: Scena chrztu, z boku Chrystus na krzyżu, nad dzieckiem Duch Św. i napis das Blut Jesu Christi des Schus Gottes machtet uns rein von aller Sünde, Joh. sygn P.H.M., Rw: Scena narodzin Chrystusa z klęczącymi pasterzami, u góry napis na szarfie Buch ist der Heiland gehöhren na dole sygn. PHM, srebro 48 mm, 24,2 g.

Numer: 465
Opis: NIEMCY. medal chrzcielny koniec XVII w., Aw: Scena chrztu, z boku Chrystus na krzyżu, nad dzieckiem Duch Św. i napis das Blut Jesu Christi des Schus Gottes machtet uns rein von aller Sünde, Joh. sygn P.H.M., Rw: Scena narodzin Chrystusa z klęczącymi pasterzami, u góry napis na szarfie Buch ist der Heiland gehöhren na dole sygn. PHM, srebro 48 mm, 24,2 g.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1254