Aukcja 4 / 465
USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
medal chrzcielny koniec XVII w., Aw: Scena chrztu, z boku Chrystus na krzyżu, nad dzieckiem Duch Św. i napis das Blut Jesu Christi des Schus Gottes machtet uns rein von aller Sünde, Joh. sygn P.H.M., Rw: Scena narodzin Chrystusa z klęczącymi pasterzami, u góry napis na szarfie Buch ist der Heiland gehöhren na dole sygn. PHM, srebro 48 mm, 24,2 g.
Numer: | 465 |
Opis: | NIEMCY. medal chrzcielny koniec XVII w., Aw: Scena chrztu, z boku Chrystus na krzyżu, nad dzieckiem Duch Św. i napis das Blut Jesu Christi des Schus Gottes machtet uns rein von aller Sünde, Joh. sygn P.H.M., Rw: Scena narodzin Chrystusa z klęczącymi pasterzami, u góry napis na szarfie Buch ist der Heiland gehöhren na dole sygn. PHM, srebro 48 mm, 24,2 g. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1361