Aukcja 4 / 426
USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
medal W. Jastrzębowskiego dla uczczenia 50 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Nagi mężczyzna kruszy dyby pętające Polonię w koronie na głowie, sygn. W. Jastrzębowski, Aw: W wieńcu poziomy napis W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863-1913 KRAKÓW, poniżej herb Krakowa, brąz 50 mm, 47,8 g.
Numer: | 426 |
Opis: | Polska. medal W. Jastrzębowskiego dla uczczenia 50 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Nagi mężczyzna kruszy dyby pętające Polonię w koronie na głowie, sygn. W. Jastrzębowski, Aw: W wieńcu poziomy napis W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863-1913 KRAKÓW, poniżej herb Krakowa, brąz 50 mm, 47,8 g. |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 22-05-1993 |
Cena szacunkowa: | 60 zł |
Cena wywoławcza: | 48 zł |
Cena wylicytowana: | 68 zł |
Ilość odsłon: 1226