Aukcja nr 38
USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
963 | ROSJA Mikołaj I 1825-1855, medal nagrodowy dla absolwentów gimnazjum męskiego, bez daty (1835), niesygnowany, Aw: Orzeł carski, Rw: Minerwa z lampką oliwną i wieńcem laurow.. |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 650 zł
964 | ROSJA Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy dla absolwentek żeńskiego gimnazjum, Aw: Portret Marii Aleksandrownej w prawo, poniżej sygn. Mieszczieriakow, w otoku napis, .. |
II- EF- |
2 000 zł 1 600 zł
965 | ROSJA Aleksander III 1881-1894, medal z Wszechrosyjskiej Wystawy w Moskwie, 1882 r., Aw: Medalion z portretem Aleksandra III w wieńcu, poniżej sygn. Steinman, Rw: Kobieta w.. |
I- UNC- |
800 zł 640 zł
966 | ROSJA Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy dla absolwentek gimnazjum żeńskiego, 1916 r., Aw: Portret Mikołaja II w lewo, w otoku napis, Rw: Ogród z winoroślą rozświetlony .. |
5 000 zł 28 000 zł