Aukcja 38 / 964

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  MEDALE  ROSJA

Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy dla absolwentek żeńskiego gimnazjum, Aw: Portret Marii Aleksandrownej w prawo, poniżej sygn. Mieszczieriakow, w otoku napis, Rw: Stojąca Minerwa z lampką oliwną i wieńcem laurowym, poniżej atrybuty nauki, w odcinku na dole sygn. Nikonow, Diakow 670.6, srebro 57.61 g, patyna

Numer: 964
Opis: ROSJA. Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy dla absolwentek żeńskiego gimnazjum, Aw: Portret Marii Aleksandrownej w prawo, poniżej sygn. Mieszczieriakow, w otoku napis, Rw: Stojąca Minerwa z lampką oliwną i wieńcem laurowym, poniżej atrybuty nauki, w odcinku na dole sygn. Nikonow, Diakow 670.6, srebro 57.61 g, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 31-05-2008
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 1025