Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed. 585, rzadka moneta, patyna 1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed. 585, rzadka moneta, patyna
617 RYGA -miasto
1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed. 585, rzadka moneta, patyna
1 250 zł
2 600 zł
Karol XI 1660-1697, szeląg 1665, Ryga, Ählström 104, idealny stan zachowania, patyna Karol XI 1660-1697, szeląg 1665, Ryga, Ählström 104, idealny stan zachowania, patyna
618 RYGA -miasto
Karol XI 1660-1697, szeląg 1665, Ryga, Ählström 104, idealny stan zachowania, patyna
100 zł
620 zł