Aukcja 37 / 1168

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

T. Jabłoński i M. Kupa - Polski pieniądz papierowy 1794-1948, 30 str., dedykacja T. Jabłońskiego, ekslibris L. Kokocińskiego, Warszawa 1963, twarda oprawa w płótno

Numer: 1168
Opis: T. Jabłoński i M. Kupa - Polski pieniądz papierowy 1794-1948, 30 str., dedykacja T. Jabłońskiego, ekslibris L. Kokocińskiego, Warszawa 1963, twarda oprawa w płótno
Stan: ,
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 646