Aukcja 37 / 1163

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

M. Gumowski - Herby i pieczęcie miejscowości woj. Śląskiego, 343 str., rysunki i ilustracje w tekście, ekslibrisy M. Gumowskiego oraz L. Kokocińskiego, Katowice 1939, twarda oprawa w płótno, dołączona oryginalna korespondencja zaadresowana do autora

Numer: 1163
Opis: M. Gumowski - Herby i pieczęcie miejscowości woj. Śląskiego, 343 str., rysunki i ilustracje w tekście, ekslibrisy M. Gumowskiego oraz L. Kokocińskiego, Katowice 1939, twarda oprawa w płótno, dołączona oryginalna korespondencja zaadresowana do autora
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 320 zł
Ilość odsłon: 657