Aukcja 37 / 1162

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, Tom I, Monety X i XI w., 233 str., 41 tablic w oddzielnym zeszycie, Kraków 1939, twarda oprawa w płótno

Numer: 1162
Opis: M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, Tom I, Monety X i XI w., 233 str., 41 tablic w oddzielnym zeszycie, Kraków 1939, twarda oprawa w płótno
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 1141