Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  ŚREDNIOWIECZE
Władysław Jagiełło 1386-1434, trzeciak koronny, Aw: Tarcza herbowa z literą P, w otoku napis, Rw: .. Władysław Jagiełło 1386-1434, trzeciak koronny, Aw: Tarcza herbowa z literą P, w otoku napis, Rw: ..
109 POLSKA
Władysław Jagiełło 1386-1434, trzeciak koronny, Aw: Tarcza herbowa z literą P, w otoku napis, Rw: Orzeł i napis, Kubiak 77, 0.86 g, rzadki
250 zł
300 zł
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis, Rw: Korona, poniżej.. Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis, Rw: Korona, poniżej..
110 POLSKA
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis, Rw: Korona, poniżej litery TM, w otoku napis, 1.52 g, patyna, bardzo rzadki wczesny typ..
500 zł
1 850 zł
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis MONETA KAZIMIRI, Rw:.. Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis MONETA KAZIMIRI, Rw:..
111 POLSKA
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona i napis REGIS POLONIE, bardzo ładna moneta z połyskiem menni..
125 zł
180 zł
112 POLSKA
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł, w otoku napis MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona i napis REGIS POLONIE, bardzo ładny egzemplarz z połyskiem m..
100 zł
160 zł
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł i napis MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona.. Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł i napis MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona..
113 POLSKA
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, półgrosz koronny, Aw: Orzeł i napis MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona i napis REGIS POLONIE, patyna, ładnie zachowany
80 zł
110 zł
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Toruń, Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis ...MIRV D G .. Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Toruń, Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis ...MIRV D G ..
114 POLSKA
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Toruń, Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis ...MIRV D G R POLONIE, Rw: Orzeł ziem pruskich w tarczy i napis MON...RVNENSI, G..
125 zł
160 zł
Jan Olbracht 1492-1501, półgrosz koronny, Aw: Orzeł i napis MONETA ALBERTI, Rw: Korona i napis REG.. Jan Olbracht 1492-1501, półgrosz koronny, Aw: Orzeł i napis MONETA ALBERTI, Rw: Korona i napis REG..
115 POLSKA
Jan Olbracht 1492-1501, półgrosz koronny, Aw: Orzeł i napis MONETA ALBERTI, Rw: Korona i napis REGIS POLONIE, wyśmienity stan zachowania
100 zł
160 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Ukoronowane popiersie na wprost, w uniesionych rękach krzyż i ..
116 ŚLĄSK
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Ukoronowane popiersie na wprost, w uniesionych rękach krzyż i berło, podobny do Fbg 538, ale dużo ładniejszy, 0.69 g
750 zł
1 050 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Głowa w koronie na wprost z długimi włosami, Fbg 545. 0.73 g
117 ŚLĄSK
600 zł
860 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Klucz i skrzydło, Fbg 654, 0.47 g
118 ŚLĄSK
600 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Kozioł w lewo, Fbg 666, 0.48 g
119 ŚLĄSK
600 zł
1 050 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Słoń w lewo i siedzisko (wieża) na nim, Fbg 670, 0.62 g
120 ŚLĄSK
600 zł
1 050 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Święty baranek w lewo z głową zwróconą do tyłu, Fbg 694, 0.48 g
121 ŚLĄSK
750 zł
1 150 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Ukoronowany lew w lewo, Fbg 743, 0.49 g
122 ŚLĄSK
600 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Głowa rumaka w lewo, Fbg 759, 0.61 g
123 ŚLĄSK
600 zł
860 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Głowa kozła w lewo, Fbg 772, 0.71 g
124 ŚLĄSK
600 zł
860 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Heraldyczny orzeł z głową zwrócony w lewo, Fbg 781, 0.69 g
125 ŚLĄSK
600 zł
1 200 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Orzeł z uniesionymi skrzydłami zwrócony dziobem w lewo, nad ni..
126 ŚLĄSK
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Orzeł z uniesionymi skrzydłami zwrócony dziobem w lewo, nad nim budowla z trzema wieżami, Fbg 825, 0.57 g
750 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Lilia, na górze promieniście trzy pałki, Fbg 944, 0.40 g
127 ŚLĄSK
400 zł
620 zł
szeroki brakteat, (2 poł. XIII w.), Rozeta sześciopłatkowa, Fbg 973, 0.59 g
128 ŚLĄSK
600 zł
860 zł