Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  MONETY ZAGRANICZNE
5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w .. 5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w ..
1185 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1873, Petersburg, Bitkin 21, Fr. 163, złoto, lustro mennicze, pięknie zachowane, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 62
2 500 zł
3 200 zł
rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane
1186 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel pomnikowy 1859, Petersburg, Bitkin 567, wybite stemplem zwykłym, bardzo ładnie zachowane
II+/I-
EF+/UNC-
2 500 zł
3 600 zł
rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna
1187 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1876, Petersburg, Bitkin 89, delikatna patyna
500 zł
760 zł
połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, pi.. połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, pi..
1188 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1859, Petersburg, odmiana z wąską koroną na rewersie, Bitkin 97, ładne lustro mennicze, piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 050 zł
25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna 25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna
1189 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 53, ładnie zachowane, patyna
150 zł
240 zł
25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna 25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna
1190 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 55, lustro mennicze, ładnie zachowane, delikatna patyna
250 zł
320 zł
25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze 25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze
1191 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1858 / î-Å, Petersburg, Bitkin 56, luksusowy stan zachowania, piękne lustro mennicze
350 zł
780 zł
25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro m.. 25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro m..
1192 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1859, Petersburg, św. Jerzy w płaszczu, Bitkin 131 (R), rzadsze, bardzo ładne lustro mennicze, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
420 zł
20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane 20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane
1193 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1855, Petersburg, Bitkin 58, ładnie zachowane
150 zł
320 zł
20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna 20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna
1194 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1860, Petersburg, Bitkin 171, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
125 zł
110 zł
20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna 20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna
1195 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1861, Petersburg, litery î-Å, Bitkin 173, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
125 zł
10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna 10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna
1196 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
10 kopiejek 1857, Petersburg, Bitkin 64, pięknie zachowane, ładne lustro mennicze, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
125 zł
600 zł
10 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 162, ładne lustro mennicze, bardzo ładnie zachowane, lekka pa.. 10 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 162, ładne lustro mennicze, bardzo ładnie zachowane, lekka pa..
1197 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
10 kopiejek 1859, Petersburg, Bitkin 162, ładne lustro mennicze, bardzo ładnie zachowane, lekka patyna
250 zł
380 zł
10 kopiejek 1861, Petersburg, Bitkin - , nienotowana odmiana bez literek mincerza, rzadkie 10 kopiejek 1861, Petersburg, Bitkin - , nienotowana odmiana bez literek mincerza, rzadkie
1198 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
10 kopiejek 1861, Petersburg, Bitkin - , nienotowana odmiana bez literek mincerza, rzadkie
100 zł
130 zł
zestaw 25 kopiejkówek z lat 1856, 1858, 1859 (2 sztuki), 1877 i 1878, Bitkin 54, 56, 131, 132, 154.. zestaw 25 kopiejkówek z lat 1856, 1858, 1859 (2 sztuki), 1877 i 1878, Bitkin 54, 56, 131, 132, 154..
1199 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
zestaw 25 kopiejkówek z lat 1856, 1858, 1859 (2 sztuki), 1877 i 1878, Bitkin 54, 56, 131, 132, 154 i 156, łącznie 6 sztuk
II/III+
250 zł
840 zł
10 rubli 1894, Petersburg, Bitkin 23, Fr. 167, złoto 12.89 g, nieznaczne przytarcie awersu, ładna .. 10 rubli 1894, Petersburg, Bitkin 23, Fr. 167, złoto 12.89 g, nieznaczne przytarcie awersu, ładna ..
1200 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 rubli 1894, Petersburg, Bitkin 23, Fr. 167, złoto 12.89 g, nieznaczne przytarcie awersu, ładna i efektowna moneta rzadko spotykana w handlu
12 500 zł
5 rubli 1887, Petersburg, portret z długą brodą cara, Bitkin 25, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku .. 5 rubli 1887, Petersburg, portret z długą brodą cara, Bitkin 25, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku ..
1201 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1887, Petersburg, portret z długą brodą cara, Bitkin 25, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku GCN z certy- fikatem MS 61, bardzo ładna moneta z lustrem menniczym
2 250 zł
1 800 zł
5 rubli 1888, Petersburg, odmiana z długą brodą cara, Bitkin 27, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku .. 5 rubli 1888, Petersburg, odmiana z długą brodą cara, Bitkin 27, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku ..
1202 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1888, Petersburg, odmiana z długą brodą cara, Bitkin 27, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku GCN z certy- fikatem MS 63
2 500 zł
2 100 zł
5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto, mone.. 5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto, mone..
1203 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 60
2 250 zł
1 800 zł
5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto 6.46 .. 5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto 6.46 ..
1204 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1889, Petersburg, krótka broda cara, bez liter A√ na szyi, Bitkin 33, Fr. 168, złoto 6.46 g, bardzo ładny egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
2 000 zł