Aukcja 36 / 980
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
August II- medal pośmiertny 1733, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, poniżej sygnatura Vestner F., Rw: Piramida z godłami Herulesa, po lewej wzlatujący anioł z portretem króla, w otoku i poniżej w odcinku napisy, H-Cz. 2683 R2, Racz.362, 44,2 mm, srebro 28.44 g, efektowny, bardzo dobrze zachowany i rzadki medal, patyna
Numer: | 980 |
Opis: | POLSKA. August II- medal pośmiertny 1733, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, poniżej sygnatura Vestner F., Rw: Piramida z godłami Herulesa, po lewej wzlatujący anioł z portretem króla, w otoku i poniżej w odcinku napisy, H-Cz. 2683 R2, Racz.362, 44,2 mm, srebro 28.44 g, efektowny, bardzo dobrze zachowany i rzadki medal, patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 26-05-2007 |
Cena szacunkowa: | 3 000 zł |
Cena wywoławcza: | 2 400 zł |
Cena wylicytowana: | 7 000 zł |
Ilość odsłon: 1391