Aukcja 36 / 1245
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
O. Helbing, Monachium 1904 - aukcja kolekcji monet Zygmunta Chełmińskiego, 136 str., + XVII tablic, stara oprawa w płótno i półskórek
Numer: | 1245 |
Opis: | O. Helbing, Monachium 1904 - aukcja kolekcji monet Zygmunta Chełmińskiego, 136 str., + XVII tablic, stara oprawa w płótno i półskórek |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 26-05-2007 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 1 050 zł |
Ilość odsłon: 1237