Aukcja 36 / 1048
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Aleksander III- medal z Wystawy Wszechorosyjskiej, 1882, Aw: Głowa cara w prawo, na szyi monogram grawera L.Steinmana, w otoku napis, Rw: Siedząca kobieta w carskim stroju, trzymająca w prawej dłoni gałązkę oliwną, w lewej glob, poniżej atrybuty rolnictwa, przemysłu, nauki, sztuki i handlu, poniżej sygn. W.Aleksiejew, powyżej w półkolu napis \Wsierosijskaja Wystawka 1882, Diakov 930.1
Numer: | 1048 |
Opis: | ROSJA. Aleksander III- medal z Wystawy Wszechorosyjskiej, 1882, Aw: Głowa cara w prawo, na szyi monogram grawera L.Steinmana, w otoku napis, Rw: Siedząca kobieta w carskim stroju, trzymająca w prawej dłoni gałązkę oliwną, w lewej glob, poniżej atrybuty rolnictwa, przemysłu, nauki, sztuki i handlu, poniżej sygn. W.Aleksiejew, powyżej w półkolu napis \Wsierosijskaja Wystawka 1882, Diakov 930.1 |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 2 000 zł |
Cena wywoławcza: | 1 600 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1069