Aukcja 36 / 1048

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  MEDALE  ROSJA

Aleksander III- medal z Wystawy Wszechorosyjskiej, 1882, Aw: Głowa cara w prawo, na szyi monogram grawera L.Steinmana, w otoku napis, Rw: Siedząca kobieta w carskim stroju, trzymająca w prawej dłoni gałązkę oliwną, w lewej glob, poniżej atrybuty rolnictwa, przemysłu, nauki, sztuki i handlu, poniżej sygn. W.Aleksiejew, powyżej w półkolu napis \Wsierosijskaja Wystawka 1882, Diakov 930.1

Numer: 1048
Opis: ROSJA. Aleksander III- medal z Wystawy Wszechorosyjskiej, 1882, Aw: Głowa cara w prawo, na szyi monogram grawera L.Steinmana, w otoku napis, Rw: Siedząca kobieta w carskim stroju, trzymająca w prawej dłoni gałązkę oliwną, w lewej glob, poniżej atrybuty rolnictwa, przemysłu, nauki, sztuki i handlu, poniżej sygn. W.Aleksiejew, powyżej w półkolu napis \Wsierosijskaja Wystawka 1882, Diakov 930.1
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 945