Aukcja 36 / 1038
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Aleksander II- medal za zachowanie i wyniki w nauce w gimnazjum żeńskim, Aw: Popiersie Marii Aleksandrowny małżonki Aleksandra II, poniżej sygn.P. Mieszczeriakow, Rw: Stojąca Minerwa z lampką oliwną i wieńcem w dłoniach, poniżej atrybuty nauki, w odcinku na dole sygn. W.Nikonow, otoku napis, Diakov 670.4 R1, 51 mm, srebro 55.35 g,
Numer: | 1038 |
Opis: | ROSJA. Aleksander II- medal za zachowanie i wyniki w nauce w gimnazjum żeńskim, Aw: Popiersie Marii Aleksandrowny małżonki Aleksandra II, poniżej sygn.P. Mieszczeriakow, Rw: Stojąca Minerwa z lampką oliwną i wieńcem w dłoniach, poniżej atrybuty nauki, w odcinku na dole sygn. W.Nikonow, otoku napis, Diakov 670.4 R1, 51 mm, srebro 55.35 g, |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 26-05-2007 |
Cena szacunkowa: | 4 000 zł |
Cena wywoławcza: | 3 200 zł |
Cena wylicytowana: | 3 200 zł |
Ilość odsłon: 1113