Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MONETY OBCE  ROSJA  Mikołaj II 1894-1917
1167 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1908, Petersburg, Kazakow 342, Bitkin 87
250 zł
600 zł
1168 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1913 / ùÅ, Petersburg, Kazakow 439, Bitkin 92, rzadsza odmiana
125 zł
100 zł
1169 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, rzadkie
500 zł
1170 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
240 zł
1171 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 50 kopiejkówek -1896, Paryż i 1896, 1899 (2), 1900, 1901, 1910, 1911, 1912 1913, Petersburg, razem 10 sztuk
I-/III
500 zł
400 zł
1172 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1895, Petersburg, Kazakow 13, Bitkin 95, ładny egzemplarz, patyna
200 zł
300 zł
1173 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 44, Bitkin 202, litera G odsunięta dalej od cyfry 6, rzadsze
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
140 zł
1174 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Petersburg, Kazakow 43, Bitkin 96, ładny egzemplarz, patyna
125 zł
300 zł
1175 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 57 sztuk monet 10 kopiejkowych (23 szt.), 15 kopiejkowych (16 szt.) i 20 kopiejkowych (18 szt.) od 1895 do 1916 roku
I/III
150 zł
580 zł
1176 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
zestaw monet 10, 15 i 20 kopiejek z 1917, Petersburg, Bitkin 170, 144, 119, Kazakow 526, 525, 524, rzadki rocznik, ładny stan zachowania, łącznie 3 sztuki
700 zł
1 200 zł
1177 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
15 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 525, Bitkin 144, rzadkie
200 zł
190 zł
1178 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 526, Bitkin 170, rzadkie
250 zł
300 zł
1179 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 17 srebrnych monet 5 kopiejkowych od 1897 do 1915 roku
I/III
125 zł
360 zł
1180 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 76 monet miedzianych 1/2, 1, 2, 3 i 5 kopiejek z lat 1895 do 1916
I/III
250 zł
820 zł
1181 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 8 sztuk monet 1/4 kopiejki od 1896 do 1915 roku
I/II
UNC/EF
125 zł
360 zł