Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
1167 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1908, Petersburg, Kazakow 342, Bitkin 87 |
250 zł 600 zł
1168 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1913 / ùÅ, Petersburg, Kazakow 439, Bitkin 92, rzadsza odmiana |
125 zł 100 zł
1169 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, rzadkie |
II+ EF+ |
500 zł | |
1170 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 240 zł
1171 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 kolekcja 50 kopiejkówek -1896, Paryż i 1896, 1899 (2), 1900, 1901, 1910, 1911, 1912 1913, Petersburg, razem 10 sztuk |
I-/III |
500 zł 400 zł
1172 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1895, Petersburg, Kazakow 13, Bitkin 95, ładny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
200 zł 300 zł
1173 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 44, Bitkin 202, litera G odsunięta dalej od cyfry 6, rzadsze |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 140 zł
1174 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 25 kopiejek 1896, Petersburg, Kazakow 43, Bitkin 96, ładny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
125 zł 300 zł
1175 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 kolekcja 57 sztuk monet 10 kopiejkowych (23 szt.), 15 kopiejkowych (16 szt.) i 20 kopiejkowych (18 szt.) od 1895 do 1916 roku |
I/III |
150 zł 580 zł
1176 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 zestaw monet 10, 15 i 20 kopiejek z 1917, Petersburg, Bitkin 170, 144, 119, Kazakow 526, 525, 524, rzadki rocznik, ładny stan zachowania, łącznie 3 sztuki |
I- UNC- |
700 zł 1 200 zł
1177 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 15 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 525, Bitkin 144, rzadkie |
I- UNC- |
200 zł 190 zł
1178 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 526, Bitkin 170, rzadkie |
I- UNC- |
250 zł 300 zł
1179 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 kolekcja 17 srebrnych monet 5 kopiejkowych od 1897 do 1915 roku |
I/III |
125 zł 360 zł
1180 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 kolekcja 76 monet miedzianych 1/2, 1, 2, 3 i 5 kopiejek z lat 1895 do 1916 |
I/III |
250 zł 820 zł
1181 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 kolekcja 8 sztuk monet 1/4 kopiejki od 1896 do 1915 roku |
I/II UNC/EF |
125 zł 360 zł